Nová kolekcia značky O´la Voga práve v predaji!

Vrátenie tovaru

 a. Predávajúci je oprávnený odstúpiť od potvrdenej objednávky v prípade, ak sa daný tovar už nevyrába alebo nedodáva, alebo ak sa výrazným spôsobom zmenila cena od dodávateľa tovaru. Predávajúci o tejto skutočnosti okamžite informuje kupujúceho a vráti mu už zaplatenú kúpnu cenu za tovar, dohodnutú v potvrdenej objednávke.

b. Kupujúci je oprávnený odstúpiť od potvrdenej objednávky bez udania dôvodu, kedykoľvek pred expedíciou zásielky formou e-mailovej správy, SMS alebo telefonicky a to bez akéhokoľvek postihu. Ak kupujúci za tovar zaplatil vopred, predávajúci mu vráti zaplatenú kúpnu cenu bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určeného kupujúcim, do 3 pracovných dní od doručenia odstúpenia od zmluvy. V prípade obdržania darčekového kupónu prípadne iných vecných darov k nákupu je ich kupujúci povinný vrátiť spolu s vráteným tovarom.

c. Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku (ďalej len „Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku") v lehote 90 dní od prevzatia tovaru.

d. Pri odstúpení od kúpnej zmluvy podľa predchádzajúceho bodu je potrebné dodržať nasledovný postup: 

Ak vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete ho vrátiť a my vám vrátime peniaze. V prípade vrátenia celej objednávky vám pošleme aj čiastku za poštovné, ak bolo v pôvodnej objednávke hradené. Vrátený tovar spracujeme čo najskôr, najneskôr však do 14 dní od jeho prevzatia.

V prípade vrátenia nesmie tovar javiť známky opotrebenia, musí byť v originálnom obale so všetkými etiketami od výrobcu.

Vyplňte reklamačný formulár, ktorý si stiahnete tu a pridajte do balíku spolu s tovarom.

Odoslanie zadarmo na pobočke PACKETA.SK

Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť zadarmo cez Packetu. Ak použijete obal, v ktorom Vám bola objednávka doručená, prosím odstráňte starú etiketu s adresnými údajmi. Obal riadne zalepte a za účelom vrátenia zadarmo na pobočke Packeta nahláste kód 96563661 a balík odovzdajte pracovníkovi pobočky. Zoznam pobočiek nájdete na stránke https://www.packeta.sk/pobocky
Pri každej pobočke je uvedená informácia, či je pobočka tiež súčasne odberovým miestom.
Ak vraciate viac výrobkov, môžete ich dať do jednej zásielky.
Pri väčšom počte zásielok je potrebné na každú z nich nalepiť inú (ďalšiu) spätnú etiketu a každú podať zvlášť.
 
Pokiaľ chcete balik vrátiť iným spôsobom, pošlite ho na adresu:
 

Enemiq s.r.o.

M.R. Štefánika 1939/7

914 51 Trenčianske Teplice

Slovensko

 
Osobné vrátenie na tejto adrese nie je možné. Zásielku odošlite do 90tich dní od prevzatia tovaru. Balík neposielajte na dobierku. Takáto zásielka nebude prevzatá. Stiahnite si formulár pre vrátenie objednávky.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz